Recent News
Objawy porzucenia

To uczucie, jakbyś dostał strzał w jelito, jesteś zdezorientowany i nie wiesz, co robić. Wiem, że jest mnóstwo materiałów eksperckich na ten temat, ale ten artykuł jest inny z jednego powodu: ja też właśnie zostałem rzucony i tak, to cholernie boli.

Piszę to dla siebie, tak samo jak dla ciebie. Nie jestem żadnym geniuszem, żadnym ekspertem. Jestem tylko zranionym facetem obok ciebie. I wyciągniemy się nawzajem z tego bałaganu. To co robimy teraz, zakrwawieni i poobijani, jest tym co nas definiuje. Możemy wybrać bycie słabym, leżeć na zimnej ziemi i czekać na artyleryjski ostrzał emocji, albo możemy wybrać by stać się materiałem na legendy.

Więc zawiążcie szmatę wokół tej świeżej rany, wiedzcie, że będzie was piekło i spieprzajmy z tego nieszczęsnego miejsca. Szarżujemy przed siebie, utykając i w ogóle. Poczuj ból, jak sprinter czuje pieczenie na ostatnim okrążeniu. Poczuj go! Zaakceptuj jego obecność. Tak, on istnieje. Tak, jest intensywny. Ale istnieje po to, by go pokonać, a ty jesteś jedyną osobą, która może to zrobić. Nie wycofuj się, nie wycofuj się. Jesteś stworzony, by to pokonać. Tak, to jest cholernie trudne, ale co z tego? To właśnie trudne rzeczy nas rozwijają.

Weź odpowiedzialność za swoje własne myśli i uczucia, podciągnij swoje bryczesy i nigdy nie zapominaj, że to jest dla najlepszych. Obiecuję. Twoją misją jest prosperowanie bez niego lub niej, bycie niezależnym. Sposób, w jaki poradzisz sobie z tą emocjonalną blizną, zadecyduje, czy stanie się ona wspaniałą osobistą historią pokonywania przeciwności losu, czy też trwałą emocjonalną deformacją.

Antoine de Saint-Exúpery powiedział w Wietrze, piasku i gwiazdach: „To, co ratuje człowieka, to zrobienie kroku. Potem kolejny krok. Jest to zawsze ten sam krok, ale trzeba go zrobić”. Zróbmy więc razem kolejne kroki:

Zaakceptuj to

To już koniec, człowieku. Oni odeszli. To jest najtrudniejsza część. Nawet jeśli wróci, czy naprawdę chcę dziewczynę, która mnie odrzuciła? Nigdy nie powinieneś akceptować kogoś, kto nie chce być twoim partnerem. Jeśli Eva Longoria nie widzi mojego potencjału, nie jest dla mnie odpowiednia. To takie proste. Jeśli rzucili cię za gówno, które musisz wyczyścić ze swojego życia, to musisz to naprawić nie dla nich, ale dla siebie.

Za każdym razem, gdy przyłapuję się na myśleniu o niej, powtarzam na głos: „Neediness leaving the body”. Nie taplaj się w swojej stracie. Bądź wdzięczny za dobre czasy, które dzieliłeś, i użyj go jako motywacji do znalezienia następnego! Twoja wartość nie ma nic wspólnego z ich aprobatą dla ciebie. Jeśli pomyślisz o tym, że tak naprawdę nie tęsknimy za nimi, tęsknimy za ich ideą. Tęsknimy za ich odlewem z wosku traconego. Nie tęsknimy za nimi tak bardzo, jak za ich wpływem na nas. Tęsknimy za byciem z kimś, kto jest atrakcyjny, inteligentny, zabawny i lubi nas. Ale zgadnijcie co? To już nie są oni. Ironią jest to, że jeśli kiedykolwiek skończymy z nimi ponownie, może to być tylko dlatego, że prosperowaliśmy bez nich.

Nie obwiniaj się

To tak kuszące, aby skoczyć w dół króliczej nory i obsesji na temat „Co by było, gdybym zrobił X lub nie zrobił Y? Czy rzeczy byłyby inne?” Szczerze mówiąc, to nie ma znaczenia. To część przeszłości, a przeszłość jest martwa. Jesteśmy tym, kim zdecydujemy się być dzisiaj, i to jest jedyna rzecz, którą możemy kontrolować.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *